Dom Kobyłka
Kobyłka, mazowieckie
- 980 000 zł
- 100,70 m²
- 9 731,88 zł/m²
Żaneta Tereszcze...
Skontaktuj się
Dom Kobyłka
Kobyłka, mazowieckie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Dom Kobyłka
Zaktualizowane: 13 maja 2026
980 000 zł 100,70 m² 9 731,88 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
dom szeregowy
4
250 m²
-
2006
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom szeregowyLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
250 m²Miejsce postojowe:
-Rok budowy:
2006Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 980 000 zł (9 731,88 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 100,70 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: dobry (dom pod klucz)
- Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2006
- materiał budowy: bloczki; pokrycie dachu: blacho-dachówka
- okna: plastikowe
- Działka: 250 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna
- Media: prąd, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, piec
- Internet
- Bezpieczeństwo: alarm
- Źródło: biuro nieruchomości: AMIDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: AMD-DS-5551
Lokalizacja
- Adres: Kobyłka, wołomiński, mazowieckie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych
- W pobliżu: przystanek autobusowy, dworzec kolejowy
Opis nieruchomości
Kobyłka, dom/segment skrajny, wykończony, 4 pokoje, działka ok. 250 m2.
TYLKO U NAS!
Prezentujemy na sprzedaż wykończony lokal/segment skrajny wybudowany w 2006 roku o powierzchni 100,70 m2, 4 pokojowy, z działką ok. 250m2 (w tym ogródek ok. 190 m2).
Dobry dojazd do Warszawy kolejką PKP - do stacji ok. 1,6 km (ok.15 minut piechotą), obok osiedla przystanek komunikacji wewnętrznej. Dojazd pociągiem do Dworca Wileńskiego i II stacji Metra zajmuje ok. 15 minut. (...)
690 960...
690 960 767