dowolna

Domy wyremontowane Kobyłka - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Serwitucka

Kobyłka,mazowieckie

1 299 000 zł284 m² 4 573,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:596 m²

We speak English Dom z 3 mieszkaniami, idealny na wynajem, do prowadzenia działalności gospodarczej lub dla rodziny wielopokoleniowej. Dom po remoncie (dach, elewacja, ocieplenie piwnicy, instalacje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

1 900 000 zł131 m² 14 503,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 521 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu po remoncie, który odbył się w zeszłym roku, spacer do stacji pkp Kobyłka-Ossów zajmuje mniej niż 10 minut. A do tego cisza, spokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Kobyłka,mazowieckie

4 900 zł95 m² 51,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom po generalnym remoncie do wynajęcia. Nieruchomość jest zlokalizowana w Kobyłce pod Warszawą. Wymarzony dom dla osób, które pragną mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Serwitucka

Kobyłka,mazowieckie

1 390 000 zł284 m² 4 894,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:596 m²

Sprzedaż bezpośrednia! Sprzedam ładny, przestronny, solidny dom wybudowany z cegły, gotowy do wprowadzenia. Dom jest po generalnym remoncie (dach, elewacja, ocieplenie piwnicy, instalacje), idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sienkiewicza

Kobyłka,mazowieckie

859 000 zł140 m² 6 136 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:82 m²

Do sprzedaży segment o pow. 140m2 z ogródkiem, w cichej okolicy w Kobyłce przy ul. Sienkiewicza. Nieruchomość mieści się na ogrodzonym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sienkiewicza

Kobyłka,mazowieckie

895 000 zł140 m² 6 393 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:82 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sienkiewicza

Kobyłka,mazowieckie

970 000 zł140 m² 6 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:82 m²

Do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 140m2 z samodzielnym ogródkiem, na osiedlu w Kobyłce przy ul. Sienkiewicza. Inwestycja została zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sienkiewicza

Kobyłka,mazowieckie

995 000 zł140 m² 7 107 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:82 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sienkiewicza

Kobyłka,mazowieckie

1 085 000 zł140 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:82 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sienkiewicza

Kobyłka,mazowieckie

1 095 000 zł140 m² 7 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:82 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

899 000 zł147 m² 6 115,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:167 m²

Serdecznie zapraszam do zakupu niezwykle eleganckiego, gotowego do wprowadzenia segmentu w świetnej lokalizacji. Możliwość zakupu z widocznymi meblami Blisko do trasy s8 ale i też cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

5 900 zł200 m² 29,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Reprezentacyjny obiekt na siedzibę firmy, ośrodek zdrowia, przychodnie,szkołę, przedszkole, ekspozycję, gabinety etc. Do wynajęcia nowoczesny budynek parterowy z dużymi do podłogi oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:485 m²

W przypadku zakupu tej nieruchomości jeśli pośrednik świadczy usługę pośrednictwa wyłącznie na rzecz sprzedającego. Wygodny, pięknie utrzymany dom w zacisznym miejscu Kobyłki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

820 000 zł295 m² 2 779,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący w cichej części Kobyłki (18 km od Warszawy 20 min pociągiem), niedaleko stacji pkp(15min pieszo) i pks (5 min pieszo). W pobliżu znajduje się przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ceglana

Kobyłka,mazowieckie

250 000 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:507 m²

Sprzedam dom w Kobyłce. Posiada plany rozbudowy. Działka duża. Dom w stanie dobrym po remoncie. Cena do negocjacji. 20m od domu przystanek autobusowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

800 000 zł270 m² 2 962,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:487 m²

Sprzedam dom wolnostojący 180 m + 90 m powierzchni gospodarczej w piwnicy. 4 sypialnie, garderoba, 2 łazienki, kuchnia, jadalnia, salon z kominkiem. Ogrzewanie gazowe + dodatkowo piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

545 000 zł150 m² 3 633 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Informujemy, że nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie właściciel nieruchomości. Kobyłka, dom/bliźniak na sprzedaż, 5 pokoi Dom otoczony luźną zabudową domów jednorodzinnych, zielenią, okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

460 000 zł160 m² 2 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Informujemy, że nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie właściciel nieruchomości. Kobyłka, dom/bliźniak/segment na sprzedaż, 4 pokoje, działka 400mkw. Zabudowa szeregowa - 3 segmenty. Okolica cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

475 000 zł80 m² 5 937 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Informujemy, że nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie właściciel nieruchomości. Kobyłka, mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje. Mieszkanie bez czynszowe na parterze z ogródkiem około 100mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

540 000 zł130 m² 4 153 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:304 m²

Informujemy, że nasze wynagrodzenie pokrywa właściciel nieruchomości. Kobyłka, dom / Bliźniak na sprzedaż, 5 pokoi. Dom położony w ładnej części Kobyłki. Okolica cicha, spokojna, otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów Polskich

Kobyłka,mazowieckie

585 000 zł172 m² 3 401 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Informujemy, że nasze wynagrodzenie pokrywa właściciel nieruchomości. Kobyłka, dom / Bliźniak na sprzedaż, 4 pokoje. Dom położony w ładnej części Kobyłki. Okolica cicha, spokojna, otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Natolińska

Kobyłka,mazowieckie

525 000 zł144 m² 3 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Informujemy, że nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie właściciel nieruchomości. Kobyłka, mieszkanie na sprzedaż, 4/5 pokoi. Inwestycja położona w cichej okolicy, jednocześnie blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

530 000 zł116 m² 4 533 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Informujemy, że nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie właściciel nieruchomości. Kobyłka, dom/ Bliźniak/ Segment na sprzedaż, 4 / 5 pokoje. Kameralne osiedle w Kobyłce. Bardzo dobra lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

470 000 zł101 m² 4 648 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Informujemy, że nasze wynagrodzenie pokrywa wyłącznie właściciel nieruchomości. Kobyłka, dom/ Bliźniak/ Segment na sprzedaż, 4 pokoje. Kameralne osiedle w Kobyłce. Bardzo dobra lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rozwadowskiego

Kobyłka,mazowieckie

590 000 zł100 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:850 m²

Sprzedam dom wolnostojący położony w Kobyłce (grabicz-Stefanówka). Przestronne pomieszczenia, bardzo dobre doświetlenie wnętrz. Powierzchnia domu ok 100 m2, działki 850 m2. Dom z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

520 000 zł175 m² 2 971,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:593 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolno stojący,usytłowany na działce o powierzchni 593 m2. Powierzchnia użytkowa domu to 175m2 ,mieszkalna 87m2 na które składają się: -salon 27m2 -pokój 20m2.