dowolna

Domy Kobyłka – Oferty sprzedaży i najmu domów na Mazowszu

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Mieszka I

Kobyłka,mazowieckie

960 000 zł98 m² 9 781,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Świetne połączenie z Warszawą, droga do centrum stolicy zajmuje autem około 30 minut. Do dyspozycji mieszkańców pobliska stacja pkp ora autobusy podmiejskie. Zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Warszawska

Kobyłka,mazowieckie

1 250 000 zł200 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:615 m²

Dom wolnostające w bardzo dobrej lokalizacji. Trzy kondygnacje. Parter to garaż , kotłownia , duże pomieszczenie 20 m , spiżarnia i schowek pod schodami Piętro Wiatrołap 3,5m Salon 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kępna

Kobyłka,mazowieckie

750 000 zł178 m² 4 213 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Na sprzedaż Dom w zabudowie szeregowej o pow. 178,46 m znajdujący się w Kobyłce w pobliżu ul. Kępna. Prezentowana nieruchomość jest segmentem skrajnym i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

620 000 zł96 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:73 m²

Expander oferuje bez prowizji i bez pcc. Oferujemy do sprzedania segment 5 pokojowy zlokalizowany w Kobyłce w stanie deweloperskim w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mieszka I

Kobyłka,mazowieckie

675 000 zł67 m² 10 071,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność przedstawić państwu, 3 pokojową nieruchomość z 2 miejscami parkingowymi oraz 2 komórkami lokatorskimi na strzeżonym oraz ogrodzonym osiedlu Z 2016 roku. - idealne dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Serwitucka

Kobyłka,mazowieckie

1 299 000 zł284 m² 4 573,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:596 m²

We speak English Dom z 3 mieszkaniami, idealny na wynajem, do prowadzenia działalności gospodarczej lub dla rodziny wielopokoleniowej. Dom po remoncie (dach, elewacja, ocieplenie piwnicy, instalacje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

1 900 000 zł131 m² 14 503,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 521 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu po remoncie, który odbył się w zeszłym roku, spacer do stacji pkp Kobyłka-Ossów zajmuje mniej niż 10 minut. A do tego cisza, spokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

730 000 zł178 m² 4 101,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:118 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowy dom w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej w miejscowości Kobyłka pod Warszawą. Wymarzony dom dla osób, które pragną mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

685 000 zł134 m² 5 111,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:184 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

799 000 zł121 m² 6 603,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia narożny dom w zabudowie bliźniaczej w Kobyłce pod Warszawą. Wymarzony dom dla osób, które pragną mieszkać w mieście jednocześnie ciesząc się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

898 000 zł140 m² 6 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia segment środkowy na zamkniętym osiedlu w Kobyłce pod Warszawą. Wymarzony dom dla osób, które pragną mieszkać w mieście jednocześnie ciesząc się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

750 000 zł178 m² 4 213,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:195 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

630 000 zł134 m² 4 701,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:126 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

1 600 000 zł260 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:840 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przepiękny dom wolnostojący do wykończenia w podwarszawskiej Kobyłce. Wymarzony dom dla osób, które pragną mieszkać z dala od zgiełku centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 060 000 zł160 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam Państwa do zapoznanie się z ofertą sprzedaży domów jednorodzinnych położonych w zielonej części Kobyłki w powiecie wołomińskim. W ofercie posiadamy 7 dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krechowiecka

Kobyłka,mazowieckie

620 000 zł121 m² 5 124 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:26 m²

Oferujemy na sprzedaż segment 96 m2, z garażem oraz poddaszem o pow. 25 m2. + ogródekgotowy do zakupu-inwestycja oddana do użytkowaniarozkład pomieszczeń partersalon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krechowiecka

Kobyłka,mazowieckie

699 000 zł156 m² 4 481 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Segment Z garażem -gotowy do zakupu!oferujemy do sprzedaży segment bezczynszowy, z garażem i miejscem postojowym o łącznej powierzchni 156 m2; 3 poziomy mieszkalne. Ogródek 40m2dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

650 000 zł160 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Segment środkowy Z ogródkiem I garażem Proponujemy Państwu zakup segmentu środkowego w podwarszawskiej Kobyłce. Lokal składa się z 3 kondygnacji (poddasze w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Kobyłka,mazowieckie

4 900 zł95 m² 51,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia dom po generalnym remoncie do wynajęcia. Nieruchomość jest zlokalizowana w Kobyłce pod Warszawą. Wymarzony dom dla osób, które pragną mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 190 000 zł349 m² 3 409,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:569 m²

Sprzedam duży dom o łącznej powierzchni 349 m2. Składa się z 4 mieszkań. Mieszkania posiadają zaświadczenia o samodzielności lokali oraz wpis do kartoteki budynku. Idealny pod kwatery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

610 000 zł125 m² 4 867,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Segment narożny Z ogródkiem Na sprzedaż segment narożny, bardzo funkcjonalny, przestronny i wygodny dom, składający się z dwóch kondygnacji, o powierzchni całkowitej 125,32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Serwitucka

Kobyłka,mazowieckie

1 390 000 zł284 m² 4 894,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:596 m²

Sprzedaż bezpośrednia! Sprzedam ładny, przestronny, solidny dom wybudowany z cegły, gotowy do wprowadzenia. Dom jest po generalnym remoncie (dach, elewacja, ocieplenie piwnicy, instalacje), idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

620 000 zł96 m² 6 458,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:75 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dąbrowskiej

Kobyłka,mazowieckie

1 449 000 zł284 m² 5 102,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:596 m²

Szukasz idealnego domu dla Rodziny w okolicach Warszawy? Potrzebujesz dziś wielu pokoi, ale myślisz też o wynajmie w przyszłości? Mamy dla Ciebie świeżo wyremontowany dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

760 000 zł208 m² 3 660,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej Z garażem Proponujemy Państwu zakup bardzo funkcjonalnego i wygodnego domu, składającego się z dwóch kondygnacji, o powierzchni całkowitej 121,08.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

659 000 zł150 m² 4 393,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szeregowiec środkowy Z garażem Mamy Państwu do zaoferowania funkcjonalny i wygodny dom, składający się z trzech kondygnacji (powierzchnia na poddaszu do własnej aranżacji),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

699 000 zł156 m² 4 481 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Segment Z garażem -gotowy do zakupu! Oferujemy do sprzedaży segment bezczynszowy, z garażem i miejscem postojowym o łącznej powierzchni 156 m2; 3 poziomy mieszkalne. Ogródek 40m2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

620 000 zł121 m² 5 124 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:26 m²

Oferujemy na sprzedaż segment 96 m2, z garażem oraz poddaszem o pow. 25 m2. + ogródek gotowy do zakupu-inwestycja oddana do użytkowania Rozkład pomieszczeń Parter Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Kobyłka,mazowieckie

620 000 zł100 m² 6 187,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:80 m²

Segment środkowy W zabudowie szeregowej Na sprzedaż bardzo wygodny segment z funkcjonalnym i przestronnym rozkładem pomieszczeń. Do domu przynależą 2 miejsce postojowe i ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sienkiewicza

Kobyłka,mazowieckie

859 000 zł140 m² 6 136 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:82 m²

Do sprzedaży segment o pow. 140m2 z ogródkiem, w cichej okolicy w Kobyłce przy ul. Sienkiewicza. Nieruchomość mieści się na ogrodzonym osiedlu domów w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

679 000 zł150 m² 4 526,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szeregowiec skrajny Z garażem Mamy Państwu do zaoferowania funkcjonalny i wygodny dom, składający się z trzech kondygnacji (powierzchnia na poddaszu do własnej aranżacji),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

739 000 zł156 m² 4 737 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Segment skrajny Z garażem -gotowy do zakupu! Oferujemy do sprzedaży segment bezczynszowy, skrajny z garażem i miejscem postojowym o łącznej powierzchni 156 m2; 3 poziomy mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szeroka

Kobyłka,mazowieckie

700 000 zł90 m² 7 763,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie segmentowej. Segment narożny z działką z trzech stron. Parter i piętro mieszkalne, poddasze jako strych. Planowany termin ukończenia II kwartał 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 449 000 zł284 m² 5 102,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:596 m²

Szukasz idealnej inwestycji - gotowego domu z mieszkaniami na wynajem? Mamy dla Ciebie - 3 mieszkania w 1 - mieszkania na wysokim parterze, na piętrze i w pełni niezależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sienkiewicza

Kobyłka,mazowieckie

895 000 zł140 m² 6 393 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:82 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dojazdowa

Kobyłka,mazowieckie

1 200 000 zł152 m² 7 920,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:578 m²

Podstawowe informacje: dom Wolnostojący z ogrodem, położony w zielonej okolicy wśród domów jednorodzinnych, drugi dom od lasu. Zalety nieruchomości: cicha, zielona okolica z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

760 000 zł178 m² 4 269,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:208 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

850 000 zł180 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany tuż pod Warszawą w miejscowości Kobyłka. Jest on posadowiony na działce (316m2) leżącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sienkiewicza

Kobyłka,mazowieckie

970 000 zł140 m² 6 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:82 m²

Do sprzedaży bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 140m2 z samodzielnym ogródkiem, na osiedlu w Kobyłce przy ul. Sienkiewicza. Inwestycja została zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 449 000 zł284 m² 5 102,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:596 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Natolińska

Kobyłka,mazowieckie

620 000 zł121 m² 5 124 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:82 m²

Housing Market przedstawia Państwu dom w zabudowie szeregowej położony z dala od miejskiego zgiełku w spokojnej, cichej okolicy w podwarszawskiej Kobyłce. Bez podatku pcc. Bez.