dowolna

Działki budowlane Kobyłka - Ogłoszenia sprzedaży działek

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 171 000 zł1 171 m² 905 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Wołomin pogranicze Kobyłki ul. Parkowa 1171m2 Mamy przyjemność zaproponowania Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w cichej, willowej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ceglana

Kobyłka,mazowieckie

950 000 zł1 171 m² 811,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą działki w kobyłce Na sprzedaż działka o powierzchni 1171m. Działka jest przedostania na ślepej uliczce. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Poniatowskiego

Kobyłka,mazowieckie

632 500 zł506 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie W firmie nieruchomości rosińscy Działka znajduje się na terenie miasta Kobyłka u zbiegu dwóch ulic: ul. Ks. J Poniatowskiego i ul. Dąbrowskiego. Doskonała pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kobyłka

Piotrówek,Kobyłka

6 800 000 zł12 234 m² 555,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działka budowlana o dużym potencjale inwestycyjnym Lokalizacja: województwo mazowieckie, powiat wołomiński, jednostka ewidencyjna Kobyłka Powierzchnia: 12234 m Opis działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ceglana

Kobyłka,mazowieckie

950 000 zł1 171 m² 811,27 zł/m²

 

 

 

Kobyłka,mazowieckie

950 000 zł1 171 m² 811,27 zł/m²

 

 

 

Kobyłka,mazowieckie

950 000 zł1 171 m² 811,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Serwitucka

Jędrzejek,Kobyłka

2 285 000 zł3 265 m² 699,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka z wydanymi Warunkami Zabudowy pod budowę dwóch bliźniaków w Kobyłce, pow. wołomiński na Mazowszu. Lokalizacja: kobyłka, woj. mazowieckie (obrzeża Warszawy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jasińskiego

Jędrzejek,Kobyłka

2 900 000 zł4 686 m² 618,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka budowlana nr 252/13 o powierzchni 4686 mkw zlokalizowana przy ul. Jasińskiego w Kobyłce. Aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ceglana

Kobyłka,mazowieckie

950 000 zł1 171 m² 811,27 zł/m²

 

 

 

Kobyłka,mazowieckie

325 180 zł916 m² 355 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

514.366.407-tel Zapraszam do zakupu działki położonej w Kobyłce przy ul. Zygmunta Starego zlokalizowanej niedaleko trasy S8 skąd tylko 15 min dojazdu do Warszawy. Działka przeznaczona w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Batalionów Chłopskich

Kobyłka,mazowieckie

565 000 zł770 m² 733,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka 770m2 w Kobyłce + udział w działce przeznaczonej jako droga dojazdowa Na sprzedaż działka położona w Kobyłce przy ul. Batalionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Batalionów Chłopskich

Kobyłka,mazowieckie

565 000 zł770 m² 733,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka 770m2 w Kobyłce + udział w drodze dojazdowej Na sprzedaż działka położona w Kobyłce przy ul. Batalionów Chłopskich. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zygmunta Starego

Zalasek,Kobyłka

1 958 400 zł7 200 m² 272 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 7200 m2 pod mpzp rozmiarowo 24 x 354m, ul Zygmunta Starego Zapraszam do zakupu działki położonej w Kobyłce przy ul. Zygmunta Starego położonej niedaleko trasy S8 skąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Kobyłka,mazowieckie

2 080 000 zł2 689 m² 774 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2689 m2 położona w Kobyłce / dzielnica Stefanówka. W planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Jasińskiego

Jędrzejek,Kobyłka

2 952 180 zł4 686 m² 630 zł/m²

 

 

 

Kobyłka,mazowieckie

1 850 000 zł1 900 m² 973,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kobyłka okolica pl. 15-go Sierpnia teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej Działka ogrodzona z dwóch stron, położona przy 2 drogach gminnych. Media przy działce : gaz, prąd, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bohaterów Ossowa

Stefanówka,Kobyłka

430 000 zł633 m² 679,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa położona w Kobyłce przy ulicy Bohaterów Ossowa, działka nr 56/2, obręb 42

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 235 000 zł1 759 m² 702,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod działalność usługowo - rzemieślniczą Do sprzedania ogrodzona częściowo działka budowlana o powierzchni 1759 m 2. Wymiary działki ok. 66m od ulicy X 26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kobyłka

Piotrówek,Kobyłka

530 001 zł509 m² 1 041,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Centrum Kobyłki działka pod segmenty Dojazd do działki drogą gminną. Wszystkie media w ulicy: gaz, prąd, woda, kanalizacja Wymiar działki 16 m x 32,5 m - działka narożna. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

759 998 zł774 m² 981,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana ze wszystkimi mediami Do sprzedania - położna wśród domów jednorodzinnych - działka budowlana o powierzchni 774m2. Wszystkie media w działce! Wymiary: 18,4m na 42m. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kobyłka,mazowieckie

430 000 zł1 326 m² 324,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Prezentuję Państwu działkę o powierzchni 1326 m2, zlokalizowaną w malowniczej podwarszawskiej miejscowości Kobyłka, w powiecie wołomińskim. Lokalizacja: działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 600 000 zł1 350 m² 1 185,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 1350m2 w Kobyłce Atrakcyjna działka inwestycyjna w Kobyłce 1350 m2 z ogromnym potencjałem zabudowy! Poszukujesz działki o dużym potencjale inwestycyjnym? Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Barbary

Kobyłka,mazowieckie

1 995 000 zł2 280 m² 875 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest grunt z prawomocnym pozwoleniem na budowę 3 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej oraz 2 budynków w zabudowie bliźniaczej. Każde z domów ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

550 000 zł509 m² 1 080,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka znajdująca się w Kobyłce, w części Piotrówek, jest niezwykle atrakcyjna dla potencjalnych inwestorów oraz osób poszukujących idealnego miejsca pod budowę własnego domu czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 141 000 zł1 171 m² 974,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Kobyłce, zaledwie 5 minut od stacji kolejowej, stanowi atrakcyjną propozycję dla deweloperów oraz osób szukających miejsca na budowę domu. Oferując 1171 m2 powierzchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bolesława Chrobrego

Kobyłka,mazowieckie

450 000 zł1 326 m² 339,37 zł/m²

 

 

 

Kobyłka,mazowieckie

2 849 000 zł5 977 m² 476,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość z dużym potencjałem pod inwestycję! Idealna powierzchnia Działka budowlana Lokalizacja, która gwarantuje Kupujących na Twoją przyszłą inwestycję Spokojna, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zygmunta Starego

Kobyłka,mazowieckie

2 150 000 zł5 849 m² 367,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, o powierzchni 5849m2.Działka podzielona na 6 mniejszych działek.Działka położona jest w Kobyłce przy drodze gminnej do której dojazd znajduję się od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Władysława Łokietka

Kobyłka,mazowieckie

946 000 zł1 183 m² 799,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1183m2 z budynkiem gospodarczym o powierzchni ok 170m2 z możliwością zaadaptowania na dom jednorodzinny jak i też pod dalszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Podleśna

Kobyłka,mazowieckie

1 034 000 zł2 537 m² 407,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna budowlana działka nr 88 (obręb: 09) znajdująca się w województwie mazowieckim w miejscowości Kobyłka o powierzchni 2537 m2. Metraż: 2537 M2 cena: 1 034 000 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mironowska

Kobyłka,mazowieckie

800 000 zł1 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana na Sprzedaż: nr 73/16, ul. Mironowska, kobyłka Idealna Lokalizacja! Do sprzedania posiadam działkę budowlaną o powierzchni 1000 m , położoną w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mironowska

Kobyłka,mazowieckie

1 600 000 zł2 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana na Sprzedaż: nr 73/15 oraz 73/16, ul. Mironowska, kobyłka Idealna Lokalizacja! Do sprzedania posiadam działkę budowlaną o powierzchni 2000 m , położoną w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mironowska

Kobyłka,mazowieckie

800 000 zł1 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Mironowska

Kobyłka,mazowieckie

1 600 000 zł2 000 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa Oferta! Działki Budowlane nr 73/16 i 73/15 w Kobyłce przy ul. Mironowskiej Blisko Warszawy i Lasu! Mam zaszczyt przedstawić Państwu dwie działki budowlane o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

750 000 zł888 m² 844,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Drogi kliencie, oferuję działkę budowlaną o powierzchni 888m2 w Kobyłce w pobliżu kolei podmiejskiej. Mpzp zakłada: 1)ustala się przeznaczenie terenów na cele: a) Zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

600 000 zł1 000 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kobyłka okolica Orląt Lwowskich. mniej niż 1,5 km do Stacji pkp. Do zaoferowania działka budowlana 1 000 m 2 w kwadracie. Ok. 33 m szerokości od drogi dojazdowej. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

745 000 zł1 244 m² 599 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kobyłka.BUDOWLANA.1244M2. Pkp kobyłka około 750M. Działka budowlano - usługowa 1244 m2 w Kobyłce. Kształt prostokąt. Wymiary: około 23 x 60. Bok 23 m od drogi dojazdowej. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 120 000 zł1 650 m² 679 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kobyłka. 1 km do pkp. Okolica mcdonald"s. Wszystkie media. Do zaoferowania działka budowlana 1650 m2- 30 m szerokości. Dojazd drogą gminna w której sa wszystkie media. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

899 000 zł1 893 m² 475 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kobyłka. 2 km do pkp. 600 m do szkoły. 400m do ch fokus. Do zaoferowania działka budowlana zalesiona. 1893 m2 - kwadrat 40 m2x 40 m2. Dojazd drogą wewnętrzną 5 m szerokości. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Nasfetera

Kobyłka,mazowieckie

1 100 000 zł1 650 m² 666,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną, 1650 m kw. , media w ulicy Cena 1.100000 Tel. 603. 55. 22 .00