dowolna

Domy w centrum Kobyłka - Oferty sprzedaży i najmu

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Żymirskiego

Antolek,Kobyłka

3 500 zł115 m² 30,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:394 m²

o wynajęcia przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w domu jednorodzinnym, położone w samym sercu Kobyłki przy ul. Żymirskiego 51C. Lokalizacja ta zapewnia doskonały dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Turów,Kobyłka

860 000 zł195 m² 4 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:356 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w Kobyłce na sprzedaż. Lokalizacja: kobyłka, ul. Batalionów Chłopskich Powierzchnia użytkowa: 195 m Powierzchnia działki: 356 m Opis: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podleśna

Maciołki,Kobyłka

1 200 000 zł139 m² 8 605,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej idealne dla rodzin! Szczegóły inwestycji: lokalizacja: kobyłka, ul. Podleśna (tylko 4,1 km od Warszawy) Rodzaj zabudowy: bliźniacze domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Reja

Kobyłka,mazowieckie

750 000 zł125 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:774 m²

Na sprzedaż działka w Kobyłce - z domem! Na sprzedaż praktycznie w centrum Kobyłki w spokojnym miejscu w otoczeniu domów jednorodzinnych działka o powierzchni 774m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mareta-Kolonia Chór,Kobyłka

1 249 900 zł162 m² 7 706,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przestronny segment skrajny w rynku wtórnym w miejscowości Kobyłka pod Warszawą. Nowy i gustownie urządzony, bezczynszowy segment zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podleśna

Maciołki,Kobyłka

997 000 zł114 m² 8 747,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:30 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu pięknie wykończony nowoczesny dom z garażem, ogródkiem i z balkonem, w spokojnej i cichej okolicy pełnej zieleni, który położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kmicica

Kobyłka,mazowieckie

1 399 000 zł148 m² 9 452,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo elegancki i gotowy do zamieszkania dom w zabudowie segmentowej z dużym ogrodem, położony w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wynajmę dwu pokojowy mały domek o powierzchni 40 m2 położony w Kobyłce blisko stacji pkp. W budynku znajdują się dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc wszystkie media miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wygonowa

Zalasek,Kobyłka

997 000 zł168 m² 5 934,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:333 m²

Good Life Estates zaprasza do zapoznania się z ofertą przestronnego domu w zabudowie szeregowej, położonego na działce o powierzchni 333 m , otoczonej pięknymi drzewami, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Barbary

Mareta-Kolonia Chór,Kobyłka

1 099 000 zł139 m² 7 882,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Środkowy segment w kameralnym osiedlu - idealny dla rodzin ceniących spokój i bliskość natury. Oferuję na sprzedaż przestronny segment na zamkniętym osiedlu składającym się z 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 477 000 zł195 m² 7 574,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:817 m²

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy wolnostojący dom z garażem, zadaszoną wiatą i altanką otoczony przepięknym dużym zielonym ogrodem w bardzo dobrej lokalizacji - blisko skm. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Solskiego

Grabicz,Kobyłka

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Prezentujemy piętrowy segment narożny o powierzchni użytkowej ok 110 m oraz ogródka o pow. 195 m2, zlokalizowany na pograniczu Kobyłki i Wołomina. Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wygonowa

Zalasek,Kobyłka

1 249 000 zł168 m² 7 434,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Antolek,Kobyłka

5 000 zł82 m² 60,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:581 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia do wynajęcia dom wolnostojący po generalnym remoncie w centrum Kobyłki pod Warszawą. Przygotowany do zaadaptowania na usługi medyczne, stomatologiczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Kobyłka,mazowieckie

5 000 zł82 m² 60,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:581 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

949 900 zł157 m² 6 060,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia bezpośrednio od Dewelopera nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w Centrum Kobyłki pod Warszawą. Inwestycja jest już oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 300 000 zł495 m² 2 626,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:618 m²

Dom W centralnej części miasta Budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony położony na działce 618 m2. Nieruchomość wybudowana w 1996 roku, przez większość czasu użytkowana na potrzeby firmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 190 000 zł165 m² 7 212,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Wygodny segment W wysokim standardzie W spokojnej okolicy 109 m2 powierzchni użytkowej na 2 kondygnacjach plus poddasze ok. 59m2 Dom posiada 4 sypialnie i salon, 2 łazienki, duży ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 350 000 zł150 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Śliczna, gustownie umeblowana połowa bliźniaka, duża działka, stacja pkp. # gustownie umeblowana połowa bliźniaka - tu wchodzisz i mieszkasz - nie jesteś narażony na kosztowny remont. # duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wygonowa

Kobyłka,mazowieckie

1 190 000 zł168 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:333 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

1 200 000 zł184 m² 6 504,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:222 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowy segment środkowy w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej w miejscowości Kobyłka pod Warszawą. Wymarzony dom dla osób, które pragną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ejtnera

Kobyłka,mazowieckie

1 200 000 zł150 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:331 m²

Bezpośrednio sprzedam piękny umeblowany dom ze znakomitym dojazdem do Warszawy. Tylko %k do Warszawy a 16km do Pałacu Kultury! Wjazd na S8 jest ok 1200m od domu żadnych korków na wjeździe. Pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Królewska

Kobyłka,mazowieckie

950 000 zł247 m² 3 851,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:261 m²

Atrakcyjny dom w Kobyłce! Atrakcyjny dom do sprzedania to budynek, a dokładnie pół bliźniaka z możliwością podziału na dwa niezależne mieszkania. Zbudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wasia

Kobyłka,mazowieckie

999 000 zł172 m² 5 808 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:945 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, dom wolnostojący w Kobyłce. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 945 m2. Lokalizacja: - 250 m do najbliższego przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 649 000 zł194 m² 8 478,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:817 m²

Na sprzedaż nowoczesny i komfortowy wolnostojący dom z garażem, zadaszoną wiatą i altanką otoczony przepięknym dużym zielonym ogrodem w bardzo dobrej lokalizacji blisko skm. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

790 000 zł75 m² 10 533,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom parterowy w Kobyłce o powierzchni 75m2 z tarasem na działce o powierzchni 600 m2. Dom składa się z: dużego salonu dziennego z kominkiem drugiego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nadmeńska

Kobyłka,mazowieckie

1 400 000 zł147 m² 9 523,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Narożny segment o powierzchni 147m2 znajduje się na kameralnym osiedlu 8 segmentów z szerokim wjazdem i przestrzenią na osiedlu Osiedle jest położone w cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ogrodowa

Kobyłka,mazowieckie

890 000 zł140 m² 6 357 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:82 m²

Komfortowy segment o pow. całkowitej 140m2 z ogródkiem, w cichej okolicy w Kobyłce, 10 min pieszo od stacji pkp - km "kobyłka". Mieszkanie jest na ogrodzonym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Krzywa

Kobyłka,mazowieckie

875 000 zł82 m² 10 639,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Rezerwacja - Jeśli szukasz przytulnego domu z ogródkiem i kameralnym tarasem, z dala od zgiełku, którego lokalizacja zapewni komfort życia, spokój i ciszę, to ta oferta będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Świerkowa

Kobyłka,mazowieckie

999 000 zł172 m² 5 808,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:945 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kobyłka,mazowieckie

1 349 900 zł135 m² 9 999,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej znajdujący się w podwarszawskiej miejscowości Kobyłka. Nieruchomość o powierzchni całkowitej ok. 135 m2 (102 m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kordeckiego

Kobyłka,mazowieckie

670 000 zł71 m² 9 468,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:70 m²

Kobyłka-mieszkanie bezczynszowe! Mieszkanie bezczynszowe w stanie deweloperskim do wykończenia! Budynek położone w zacisznym miejscu Kobyłki, usytuowane na bardzo kameralnym mini osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kobyłka,mazowieckie

1 600 000 zł260 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:840 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia przepiękny dom wolnostojący do wykończenia w podwarszawskiej Kobyłce. Wymarzony dom dla osób, które pragną mieszkać z dala od zgiełku centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 049 000 zł200 m² 5 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, dom wolnostojący w Kobyłce. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 850 m2. O nieruchomości: dwie oddzielne klatki schodowe. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Ogrodowa

Kobyłka,mazowieckie

898 000 zł140 m² 6 414 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:82 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

860 000 zł147 m² 5 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:257 m²

Rezerwacja - Jeśli szukasz funkcjonalnego domu z kominkiem i ogródkiem, którego lokalizacja zapewni wysoki komfort życia, spokój i ciszę, to ta oferta będzie idealna dla Ciebie! Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Dojazdowa

Kobyłka,mazowieckie

970 000 zł152 m² 6 402,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:578 m²

Podstawowe informacje: rezerwacja! Dom Wolnostojący, położony w zielonej okolicy wśród domów jednorodzinnych, drugi dom od lasu. Zalety nieruchomości: cicha, zielona okolica z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Kobyłka,mazowieckie

1 049 000 zł200 m² 5 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:850 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szpotańskiego

Kobyłka,mazowieckie

1 120 000 zł140 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:82 m²

Komfortowy segment o pow. 140m2 z ogródkiem, w cichej okolicy w Kobyłce 10 min pieszo od stacji pkp - km "kobyłka". Mieszkanie jest na ogrodzonym osiedlu domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

820 000 zł196 m² 4 183,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:15 m²

Witam! Pragnę zaprezentować czterokondygnacyjne mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 196m w podwarszawskiej Kobyłce. Mieszkanie składające się z 3 pięter oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobyłka,mazowieckie

769 000 zł158 m² 4 867,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:122 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowy segment środkowy w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej w miejscowości Kobyłka pod Warszawą. Ostatni z Inwestycji. Wymarzony dom.