Ogłoszenia nieruchomości Kobyłka Piotrówek
17 ogłoszeń
Od najnowszych
17 ogłoszeń
Ogłoszenia wyróżnione
Mieszkanie z ogródkiem
Piotrówek,Kobyłka
877 000 zł74,37 m² 11 792,39 zł/m²
Dom z tarasem Kobyłka
Piotrówek,Kobyłka
980 000 zł100,70 m² 9 731,88 zł/m²
Lista ogłoszeń
Działka budowlana uzbrojona Kobyłka
Piotrówek,Kobyłka
4 800 000 zł12 234 m² 392 zł/m²
Dom z garażem
Piotrówek,Kobyłka
1 090 000 zł153,27 m² 7 111,63 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Dom szeregowy, ul. Kraszewska
Piotrówek,Kobyłka
689 000 zł111,15 m² 6 198,83 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa
Piotrówek,Kobyłka
2 999 999 zł551,91 m² 5 435,67 zł/m²
569 000 zł53,33 m² 10 669,42 zł/m²
679 000 zł111,15 m² 6 108,86 zł/m²
44,12 zł/m²340 m² 15 000 zł
Dom z tarasem Kobyłka
Piotrówek,Kobyłka
1 600 000 zł236 m² 6 779,66 zł/m²
3 539 736 zł5 064 m² 699 zł/m²
Działka, ul. Krechowiecka
Piotrówek,Kobyłka
670 000 zł768 m² 872,40 zł/m²
559 000 zł53,33 m² 10 481,91 zł/m²
Lokal użytkowy, ul. Kwiatowa
Piotrówek,Kobyłka
2 999 999 zł551,91 m² 5 435,67 zł/m²
1 160 900 zł1 222 m² 950 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona Kobyłka
Piotrówek,Kobyłka
530 001 zł509 m² 1 041,26 zł/m²
670 000 zł131,19 m² 5 107,10 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krechowiecka
Piotrówek,Kobyłka
999 500 zł85 m² 11 731,20 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Kobyłka
Piotrówek,Kobyłka
6 800 000 zł12 234 m² 555,83 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Jazłowiecka
Piotrówek,Kobyłka
195 000 zł730 m² 267,12 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Kobyłka, Piotrówek
Włącz powiadomienia