dowolna

Nieruchomości Kobyłka - Oferty sprzedaży nieruchomości

123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

123 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Akacjowa

Kobyłka,mazowieckie

770 000 zł154 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:437 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 154m2. Dom posiada. podasze do własnej aranżacji. Szczegóły nieruchomości: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 060 000 zł150 m² 7 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Bez pcc! Bez prowizji! Oferuję Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Kobyłce, 800m od stacji pkp. Nieruchomość składa się z trzech kondygnacji: parteru, piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 080 000 zł150 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Władysława Łokietka

Kobyłka,mazowieckie

827 000 zł83 m² 9 976 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

*** biuro ładna willa prezentuje*** rewelacyjna oferta! oaza ciszy I spokokoju na prestiżowym osiedlu Z cudownym klimatem jednorodzinnego domu W zamkniętej enklawie W sercu kobyłki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leszka

Zalasek,Kobyłka

899 000 zł125 m² 7 192 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2021

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 125 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przerwy-Tetmajera

Stefanówka,Kobyłka

898 000 zł80 m² 11 247,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kobyłka, ul. Tetmajera komfortowy dom z ogródkiem i garażem, własna działka! Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położony w spokojnej części Kobyłki, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kobyłka

Turów,Kobyłka

1 350 000 zł7 517 m² 179,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje piękną działkę budowlaną pod inwestycję o powierzchni 7517 m2 w miejscowości Turów na granicy Kobyłki, powiat Wołomiński pod Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Stefanówka,Kobyłka

2 600 000 zł305 m² 8 524,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom na sprzedaż, położony w spokojnej i cichej części miasta Kobyłka, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, na działce o powierzchni 1500 m . Dom zadbany, jak nowy. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Leszka

Zalasek,Kobyłka

899 000 zł125 m² 7 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:50 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

899 000 zł150 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Bez prowizji! Bez pcc! Oferuję Państwu nową inwestycję w Kobyłce. Osiem domów w zabudowie bliźniaczej na Maciołkach. Na parterze, po przejściu przez wiatrołap, wchodzimy do jasnego hallu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Natolińska

Kobyłka,mazowieckie

1 076 000 zł162 m² 6 641,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:148 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 128m2. Garaż, balkon, ogródek. Świetna lokalizacja w Kobyłce. Bardzo blisko szkoły podstawowej, przedszkola i pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Piotrówek,Kobyłka

990 000 zł117 m² 8 486,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Eleganckie mieszkanie z ogródkiem i poddaszem do adaptacji Kobyłka, ul. Kościelna zobacz film I wirtualny spacer po nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kmicica

Grabicz,Kobyłka

610 000 zł68 m² 8 962,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

English version below! Zapraszam na dzień prezentacji po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Inwestycja Kmicica 4 to osiedle mieszkaniowe składające się z 18 lokali z ogródkiem. Powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kmicica

Mareta-Kolonia Chór,Kobyłka

780 000 zł71 m² 10 927,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. W ogłoszeniu użyto wizualizacji przedstawiających styl wykończenia bez elementów ruchomych (mebli i dekoracji oraz zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kmicica

Grabicz,Kobyłka

650 000 zł71 m² 9 106,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

English version below! Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Link do strony Dewelopera g2dewelopment. https: / Inwestycja Kmicica to osiedle mieszkaniowe składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turowska

Nadarzyn,Kobyłka

1 050 000 zł98 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio dom w zabudowie szeregowej z prywatnym ogródkiem, dwoma miejscami parkingowymi (jednostanowiskowy garaż w budynku oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grabicz,Kobyłka

1 560 000 zł167 m² 9 355,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:610 m²

Zakup bez prowizji Na sprzedaż dom o powierzchni 166,74 m znajdujący się w Kobyłce. Możliwość prowadzenia biznesu lub uzyskania dochodu pasywnego poprzez wynajem części domu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kmicica

Grabicz,Kobyłka

580 000 zł63 m² 9 168,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Kobyłka,mazowieckie

1 500 000 zł1 800 m² 833 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Kobyłce, atrakcyjna działka o powierzchni 1800mkw. Lokalizacja: - nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Zalasek,Kobyłka

520 000 zł50 m² 10 429,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ruszyła sprzedaż II etapu - inwestycja zalasek Osiedle zlokalizowane w cichej i spokojnej części Kobyłki jest idealną alternatywą dla wielkomiejskiego zgiełku. Komfort, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Zalasek,Kobyłka

580 000 zł62 m² 9 345,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kraszewska

Kobyłka,mazowieckie

550 000 zł48 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 47,5 m z dodatkowym budynkiem 45 m i ogrodem 257 m wyjątkowa przestrzeń w Kobyłce! Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Maciołki,Kobyłka

1 200 000 zł170 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:244 m²

Bez prowizji! Bez pcc! Oferuję Państwu nową inwestycję w Kobyłce. Osiem domów w zabudowie bliźniaczej na Maciołkach. Na parterze, po przejściu przez wiatrołap, mijamy łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Solskiego

Grabicz,Kobyłka

1 050 000 zł125 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 322 m²

Rezerwacja Przedmiotem ogłoszenia jest bezczynszowy segment środkowy o powierzchni użytkowej 100 m2 wraz poddaszem nieużytkowym o powierzchni 25 m2. Do segmentu przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Zalasek,Kobyłka

555 000 zł740 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu atrakcyjnej działki budowlanej położonej w Kobyłce, zlokalizowanej bezpośrednio przy ścianie lasu! Gwarantuje to ciszę, spokój i posiadanie sąsiadów tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

960 000 zł170 m² 5 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

0% Prowizji. Oferta dostępna bezpośrednio od Dewelopera z dużym doświadczeniem na lokalnym rynku. Budynki zlokalizowane w spokojnej okolicy .Bardzo dobra lokalizacja , blisko PKP , sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

899 000 zł128 m² 7 023,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Budynek bliźniaczy, z narożnym dużym ogródkiem i garażem o łącznej powierzchni 127,91m2 Ogłoszenie dotyczy budynku E1 z ogródkiem o powierzchni 254 m2 Nowoczesne osiedle 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

860 000 zł160 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

0% prowizji. Klient zwolniony z podatku 2% pcc - zakup od Dewelopera. Proponuję segment środkowy z ogródkiem na nowym zamkniętym osiedlu. Nowoczesna architektura budynków i stonowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Turów,Kobyłka

928 000 zł136 m² 6 824 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na piętrze budynku o powierzchni całkowitej 112m2 i pow. użytkowej 108,60 m2 położone w Kobyłce przy ul. Rataja. (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rataja

Kobyłka,mazowieckie

919 000 zł137 m² 6 728 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

1 250 000 zł160 m² 7 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zakup domu jednorodzinnego wolnostojącego bezpośrednio od Dewelopera bez podatku 2%pcc. Dom położony cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Blisko rezerwat przyrody. Piękna okolica. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

920 000 zł100 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

0% Prowizji. Oferta dostępna bezpośrednio od Dewelopera z dużym doświadczeniem na lokalnym rynku. Budynki zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy .Bardzo dobra lokalizacja , blisko PKP.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

649 000 zł80 m² 8 112,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, 4 pokojowe mieszkanie o bardzo przemyślanym i funkcjonalnym układzie , realizowane na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu. Do lokalu przynależne dwa miejsca postojowe zlokalizowane przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

749 000 zł160 m² 4 681,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne, 2 poziomowe mieszkanie o bardzo przemyślanym układzie funkcjonalnym, realizowane na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu z największym ogródkiem około 300 mkw. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mareta-Kolonia Chór,Kobyłka

690 000 zł120 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez pcc! Bez prowizji! atrakcyjna oferta! Mam przyjemność przedstawić Państwu funkcjonalny i przestronny lokal mieszkalny 120m2 piętro 65m2 + poddasze 52 m2 Inwestycja znajduje się w Kobyłce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Zalasek,Kobyłka

753 312 zł912 m² 826 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje piękną działkę budowlaną pod inwestycję o powierzchni 912 m2 w miejscowości Kobyłka, powiat Wołomiński pod Warszawą. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

585 000 zł62 m² 9 435,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja bezpośrednio od dewelopera z doświadczeniem na lokalnym rynku. Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu z bramą na pilota. Blisko S8, sklepy ,przedszkole, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nadarzyńska

Turów,Kobyłka

1 350 000 zł7 517 m² 179,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje piękną działkę budowlaną pod inwestycję o powierzchni 7517 m2 w miejscowości Turów na granicy Kobyłki, powiat Wołomiński pod Warszawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

865 000 zł165 m² 5 242,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia bezpośrednio od Dewelopera nowy dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim w miejscowości Kobyłka pod Warszawą. Kupujący nie płaci podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

690 000 zł65 m² 10 615,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Inwestycja bezpośrednio od dewelopera z doświadczeniem na lokalnym rynku. Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie dodatkowo z poddaszem na zamkniętym osiedlu z bramą na pilota. Blisko S8,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Husarii

Turów,Kobyłka

1 700 000 zł1 283 m² 1 325,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Woźniakowski Nieruchomości prezentuje piękną działkę budowlaną pod inwestycję o powierzchni 1283 m2 w miejscowości Kobyłka, powiat Wołomiński pod Warszawą. Idealna propozycja pod.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij