dowolna

Nieruchomości Kobyłka - Oferty sprzedaży nieruchomości

123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

123 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Kobyłce - 59 m , parter, kameralna inwestycja | 605 000 zł | Bez pcc i prowizji 2 naziemne miejsca parkingowe w cenie! Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 zł74,37 m² 11 792,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie parterowe z ogródkiem | Kobyłka, ul. ks. gen. Brzóski- blisko centrum miasta. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie parterowe o powierzchni użytkowej 74,37.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł150 m² 5 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:190 m²

Bez prowizji! Bez pcc! Oferuję Państwu nową inwestycję w Kobyłce. Osiem domów w zabudowie bliźniaczej na Maciołkach. Na parterze, po przejściu przez wiatrołap, wchodzimy do jasnego hallu.

Szczegóły ogłoszenia

6 490 000 zł11 000 m² 590 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka o pow. 1,1ha bezpośrednio przy węźle Kobyłka trasy S8. Jest to wylot z Warszawy na Wschód. Zaledwie 9km i 5minut samochodem od W-wy. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

900 000 zł137,50 m² 6 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowe 137,5 m Garaż + 2 miejsca postojowe Komórka lokatorska Kobyłka Wprowadzenie Prezentujemy przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 65 m + 72,5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł120 m² 7 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Kobyłka, segment środkowy na sprzedaż, 4 pokoje + poddasze do aranżacji, dwa miejsce postojowe, wygrodzony ogródek Biuro sprzedaży dewelopera oferta deweloperska - kupujący nie płaci 2% podatku P.C.C!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący na działce 1000 m2, ul. Marii skłodowskiej - curie, kobyłka Forma prawna: odrębna własność (dom z działką 1000 m2 z kw) Cena: 1 599 000 zł Powierzchnia: 200.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 120 000 zł150 m² 7 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Bez pcc! Bez prowizji! Link do filmu znajduje się w parametrach oferty. Oferuję Państwu nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Kobyłce na Maciołkach. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł1 283 m² 1 325,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agencja nieruchomości Cataleya Estate prezentuje piękną działkę budowlaną pod inwestycję o powierzchni 1283 m2 w miejscowości Kobyłka, powiat Wołomiński pod Warszawą. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł85 m² 11 176,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 85 m , położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu z 2011 roku w Kobyłce rejon Zalaska. Nieruchomość idealna dla rodzin lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł75 m² 12 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 75 m (ok. 85 m po podłodze), zlokalizowane na spokojnym, kameralnym osiedlu wybudowanym w 2011 roku w Kobyłce rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

935 000 zł120 m² 7 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 090 000 zł120 m² 9 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kobyłka, segment skrajny na sprzedaż, 4 pokoje + poddasze do aranżacji, dwa miejsce postojowe, ogródek Biuro sprzedaży dewelopera oferta deweloperska - kupujący nie płaci 2% podatku P.C.C! 0% prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł62,06 m² 10 796 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

III etap inwestycji osiedle zalasek zakończenie budowy - IV kwartał 2026 r. Inwestycja ta, to bezczynszowe budynki mieszkalne, jednorodzinne, w zabudowie segmentowej. Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł105 m² 5 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Tradycyjna murowana technologia. Jedna firma. Pełna obsługa. Tylko 90 dni na wybudowanie Twojego domu do stanu deweloperskiego! Od 2009 roku budujemy domy i mamy na koncie ponad 200 zrealizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł100,70 m² 9 731,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Kobyłka, dom/segment skrajny, wykończony, 4 pokoje, działka ok. 250 m2. Tylko U nas! Prezentujemy na sprzedaż wykończony lokal/segment skrajny wybudowany w 2006 roku o powierzchni 100,70.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł1 759 m² 449,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 1759 m . Dojazd: asfalt. Media: woda, kanalizacja. Cena : 790000 + vat Niezabudowana nieruchomość gruntowa. Działka położona bezpośrednio przy lokalnej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł110 m² 8 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:50 m²

Bez prowizji, bez pcc! Oferuję Państwu domy w zabudowie bliźniaczej położone na kameralnym osiedlu w Kobyłce w południowo-wschodniej części Kobyłki. Domy posiadają powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł175 m² 7 994,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:880 m²

Nr oferty 1660/ds Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego położonego w Kobyłce przy ul. Czarnoleskiej Lokalizacja domu gwarantuję ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł171,90 m² 7 556,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dom/segment w zabudowie szeregowej usytuowany w Kobyłce przy ulicy Fałata (boczna ulica Ręczajskiej) - 20 km od Warszawy. Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi do życia.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł560 m² 855,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

560 m2 pod budowę domu w centralnej części miasta. Zapraszam do zakupu nieruchomości położonej w Kobyłce przy ul. Załuskiego. Działka idealnie nadaje się pod Twój dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł12 234 m² 392 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana o nieregularnym kształcie z dojazdem z dwóch stron drogą utwardzoną, w otoczeniu lasów i ścieżek rowerowych. W pobliżu Spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

6 559 080 zł14 907 m² 440 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę(nr.14 ob. 22) o powierzchni 14907 mkw. zlokalizowaną przy ul Radzymińskiej w Kobyłce, pod koniec października zostanie uchwalony nowy plan miejscowy który.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł2 000 m² 2 495 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Tel.   . Okazja.!Do sprzedaży kompleks gastronomiczno-hotelowo-usługowy. Obecnie czynny obiekt dom weselny kompletnie gotowy z pełnym zapleczem gastronomicznym i hotelowym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł120 m² 10 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Nowoczesny segment z wysokim poddaszem | Centrum Kobyłki | 2 miejsca postojowe | Ogród narożny Na sprzedaż funkcjonalny i stylowo wykończony segment w zabudowie szeregowej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

828 000 zł83 m² 9 976 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

*** biuro ładna willa prezentuje*** rewelacyjna oferta! oaza ciszy I spokokoju na prestiżowym osiedlu Z cudownym klimatem jednorodzinnego domu W zamkniętej enklawie W sercu kobyłki.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł154 m² 5 064,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:437 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 154m2, z czego 100m2 stanowi powierzchnia użytkowa. Dom wymaga remontu. Nieruchomość położona jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł85,90 m² 9 080 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,90 m z prywatnym ogródkiem i dwoma miejscami parkingowymi. Mieszkanie znajduje się w Kobyłce przy ulicy Paproci w zielonym otoczeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł96,18 m² 6 654,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł151,50 m² 6 534,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:582 m²

Dom z potencjałem blisko Warszawy do własnej aranżacji, z dala od zgiełku, którego lokalizacja zapewni komfort życia, spokój i ciszę. Opis: zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

1 178 000 zł133 m² 8 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferta idealna dla miłośników natury, ciszy i spokoju, a jednocześnie szybkiego dostępu do Warszawy. Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom z fotowoltaiką, położony w zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie 107 m w kameralnej inwestycji - Kobyłka Bez pcc i prowizji Dwa naziemne miejsca parkingowe w cenie! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł260 m² 11 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:840 m²

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia przepiękny dom wolnostojący wykończony pod klucz w podwarszawskiej Kobyłce. Wymarzony dom dla osób, które pragną mieszkać z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł156,70 m² 7 338,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:279 m²

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia bezpośrednio od Dewelopera nowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim w Centrum Kobyłki pod Warszawą. Inwestycja jest już.

Szczegóły ogłoszenia

3 837 600 zł5 904 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działki inwestycyjne przy pkp kobyłka ossów | 5904 m | mpzp mnu-3 | idealne pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą Oferuje na sprzedaż wyjątkowy teren inwestycyjny o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 999 zł246 m² 6 098 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:869 m²

Marzysz o dużym domu w dobrej cenie dla Twojej rodziny? To może być propozycja dla Ciebie! Dom wolnostojący na zagospodarowanej działce, z garażem w bryle. Parter to duża.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł1 736 m² 863,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Kobyłce o powierzchni 1736 m2 składająca się z dwóch mniejszych o powierzchniach 880 i 856 m2. Działka w planie miejscowym oznaczona jako.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 774m2 w centrum Kobyłki obecnie na działce jest postawiony budynek do wyburzenia Parametry nieruchomości Powierzchnia: 774 m Przeznaczenie w mpzp: mnu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł118,44 m² 7 176,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:192 m²

Prezentuję do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Doskonała lokalizacja na granicy Zielonki i Kobyłki tuż przy Kąpielisku Glinianki. Dom ma własny.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł153,27 m² 7 111,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Na sprzedaż środkowy segment z garażem i dodatkowym miejscem postojowym na terenie osiedla. > powierzchnia całkowita domu 153 m , parter 48 m , piętro 50 m , poddasze 52.